Tutaj zapoznasz się z pełnym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z rozwojem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy też nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Dziś entuzjastycznie korzystamy z opcji zakupów przez internet. I choć w sieci można odnaleźć prawie wszystko, nadal jest wiele artykułów, które najwygodniej nabywać w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Zakup złotej broszki, wisiorka czy pierścionka wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Wobec tego, by być pewnym, iż biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy zamierzamy nabyć pierścionek lub obrączki, mamy okazję nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli z kolei zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt luźny bądź zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego wymiaru lub zrobi nowy. Kolejną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej porady złotnika. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, wskaże współczesne trendy we wzornictwie, pomoże nam dobrać odpowiedni kruszec, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co teraz wręcza się na ślub, imieniny czy chrzest.

Sklep jubilerski – renowacja uszkodzonej biżuterii i tworzenie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale również pełnią dodatkowe usługi. Naprawa zepsutej biżuterii jest kluczową z nich. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się łańcuszek, złotnik w mgnieniu oka i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Przerobi również obwód bransoletki, jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś, kto miał inny obwód palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na pierścionku lub zawieszce datę, gratulacje, podziękowania albo inny ważny dla nas tekst. Z kolei jeśli chcemy obdarować kogoś oryginalnym upominkiem, ewentualnie mamy własny pomysł na pierścionek bądź wisiorek, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w szkatułce posiadamy zniszczoną bądź zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasze dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]