Więcej informacji o bransoletkach z koralikami.

Bransoletki z koralikami należą do tego rodzaju akcesoriów, które będą odpowiednie na wszystkie spotkania. Mamy możliwość sami je przygotować w domu lub nabyć w sklepie. Jednak pierwsze rozwiązanie sprawi, że nasze bransoletki staną się niepowtarzalne.

Tworzenie bransoletki z koralikami

Najczęstszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy użyciu igły, nitki, szydełka i zestawu koralików możemy stworzyć niespotykaną biżuterię. To łatwa technika, dzięki której wykonamy bransoletki o okrągłym fasonie.Ponadto, w Inernecie mamy możliwość skorzystania z wielu stron, na których możemy zobaczyć tutoriale pokazujące, jak samemu robić bransoletki z koralikami.

Jak zrobić bransoletki z koralikami metodą Peyote?

Trudniejszym sposobem umożliwiającym wykonanie falowanej bransoletki jest metoda Peyote. Wymaga ona większego skupienia i dużo wolnego czasu. Do wykonania bransoletki tym sposobem niezbędna będzie: igła, nici lub żyłka i koraliki.

Wzory bransoletek z koralikami

Dostępna jest bardzo duża liczba wzorców, którymi możemy posiłkować się podczas pracy nad naszą biżuterią. Dzięki postępowi techniki, możemy korzystania z komputerowych schematów, które znacznie upraszczają tworzenie autorskiej bransoletki. Do dyspozycji są zarówno modele w jednym kolorze, jak i takie, które zawierają przejścia kolorystyczne.Oczywiście, nie każdy z nas ma umiejętności niezbędne do zrobienia bransoletek z koralikami. W takiej sytuacji można wybrać jeden z wielu wiele ciekawych egzemplarzy w Internecie oraz sklepach stacjonarnych.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]