Więcej w temacie Swarovski biżuteria na https://www.bizutik.pl/bizuteria-z-krysztalkami-swarovskiego/

Kryształy prezentują się naprawdę świetnie, jednak nie wszyscy są w stanie pozwolić sobie na ich kupno. Na szczęście w salonach jubilerskich znajdziemy także tańsze alternatywy dla tych minerałów. Szczególnym uznaniem cieszą się na pewno kryształki Swarovskiego. Tradycja ich produkcji zaczyna się w XIX wieku, kiedy Daniel Swarovski wynalazł maszynę do szlifowania szkła ołowiowego. Obecnie biżuteria z kryształkami Swarovskiego noszona jest w prawie wszystkich państwach. A kryształki spotyka się tak w pierścionkach, jak i telefonach komórkowych czy nawet na butach.

Wytwarzanie biżuterii z kryształkami Swarovskiego

Kryształki Swarovskiego to obrobione szkło ołowiowe. Technika ich wyrobu jest pilnie strzeżona – wiemy tylko, że stosuje się do tego odpowiednie urządzenia, a wszystko przebiega w dużej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego jest o wiele lżejsza od prawdziwego kryształu. Na tle pozostałych produktów wyróżnia się w szczególności dokładnym szlifem – na początku przywodzi na myśl prawdziwe minerały.

Różnorodność biżuterii z kryształkami Swarovskiego

Marka oferuje też inne wyroby – dostarcza kryształki wytwórcom elektroniki lub lamp. Powinniśmy także dodać, że Swarovski jest dostawcą celowników i odblasków – na przykład tych, które stosowane są w krajowych znakach drogowych. Jakkolwiek to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, wisiorki oraz kolczyki – są głównym i najbardziej popularnym wyrobem tej marki. Można je nabyć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych, które prezentują zdecydowanie szerszy asortyment.