Jeśli ciekawi Cię dobra oferta dystrybucji serwonapędów, skieruj się na ultrarobotics.pl.

Szerokie wykorzystanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych

Istniejąca od ponad dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (AC, DC i BLDC), przekładni planetarnych i falowych oraz silników prądu stałego produkowanych z surowców najwyższej jakości przez najlepszych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się nadzwyczajną solidnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się m.in. w produkcji robotów przemysłowych, wyposażenia medycznego czy frezarek, a za sprawą możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, znacznej wilgotności (nawet do 90%), jak również przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C.

Polska firma Ultra Robotics oferuje również produkty Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp i Bodine Electric Company.

Nasze dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]