Potrzebujesz wzmacniacza szerokopasmowego? Wejdź na https://telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe.

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjny sprzęt wykorzystywany przez operatorów kablówek. Zostało ono zaprojektowane w celu spotęgowania i ustabilizowania mocy sygnałów kierowanych do indywidualnych telewizorów. W którym miejscu znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego właściwości?

Wzmacniacz szerokopasmowy – prosta obsługa

Wzmacniacze szerokopasmowe działają z reguły w paśmie 50 Hz – 6 MHz. Świetnie niwelują rozmaite zakłócenia wywołane najczęściej przez usługi internetowe oraz umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Zazwyczaj usytuowane są w budynkach, aby wzmacniać sygnał bezpośrednio. Zasilanie sprzętów odbywa się zdalnie lub lokalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a eksploatacja sprzętu prosta. Moduły te cechują się optymalnym poziomem wyjściowym – w granicach 122dBuV. Poziom może być zróżnicowany, uzależnione jest to bowiem od stosowanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – specjalistyczne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia

Konfiguracja wzmacniacza szerokopasmowego nie nastręcza trudności. Wykorzystuje się w tym celu moduły WHX-823 lub wkładki JXP. Do urządzeń zaimplementowano również profesjonalne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, co sprawia, że są bardzo bezpieczne. Nowoczesne modele posiadają specjalny filtr zakłóceń. Znakomity koszt inwestycji sprawia, że wzmacniacze szerokopasmowe są szeroko rozpowszechnione i zapewniają abonentom świetną moc sygnału w domowych odbiornikach telewizyjnych. Dużą zaletą jest też energooszczędność na poziomie ok. <5W.

Nasze dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]