Na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/ odnajdziesz najlepszą ofertę wypraw w góry

Uwielbiasz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym turystą ceniącym pewne i rzetelnie przygotowane eskapady nadzorowane przez zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl przygotowuje wyprawy, które prowadzą na szczyty nieomal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do sympatyków turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które uwielbiają aktywne spędzanie urlopu i zdobyły już minimalne doświadczenie w podobnych ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie niezbędny jest zadowalający stan zdrowia, jak również mocna kondycja fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy typ to propozycja dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w wypadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne doznania. Pozwalają jednocześnie wcielić w życie pragnienia i sprawdzić się w ciężkich warunkach. Firma korzysta z profesjonalnych przewodników i liderów, którzy nie tylko znają na wylot naturę górskiego obszaru, ale także entuzjastycznie dzielą się swoimi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Dolomity i Andy.

Nasze dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]