Dres to dla panów jedno z najwygodniejszych ubrań, używane zarówno do uprawiania sportu, jak i w czasie przyjemnego próżnowania w domowym zaciszu. używany jest często przez profesjonalnych sportsmenów, przedsiębiorców czy gwiazdorów, zawsze wtedy, gdy konieczna jest swoboda ruchów. Dres przestał już jakiś czas temu być postrzegany jako strój sportowy, aczkolwiek w dalszym ciągu jest to jego najpopularniejsze zastosowanie. I każdy mężczyzna, który ćwiczy nawet sporadycznie, powinien mieć choć jeden dres sportowy w swojej garderobie.

śniegiem oraz chłodnymi podmuchami wiatru

Niektórzy uważają, że można wrzucić na siebie byle jakie spodenki i t-shirt i już możemy trenować. Nic bardziej mylnego – odpowiednio dopasowany strój sportowy znacznie zwiększa nie tylko wygoda, ale i efektywność ćwiczeń. Taką odzieżą są również dresy sportowe. Należy mieć coś na względzie, iż dres musi mieć prawidłowo dobrany rozmiar, co umożliwi wystarczającą swobodę ruchu ciała, a równocześnie nie pozwoli, by w trakcie treningu czy rozgrzewki będą denerwować nas obwisłe nogawki. Dres jest generalnie ubraniem niezbędnym dla osób trenujących przez cały rok – umożliwia ćwiczenia na zewnątrz nawet w zimne dni, osłaniając ciało przed opadami bądź chłodnymi powiewami wiatru. Natomiast w skwarne dni dres sportowy umożliwia też regulację temperatury organizmu. Ubierając dres można zredukować prawdopodobieństwo udaru słonecznego. Dres osłania większą powierzchnię skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym, co w dużej mierze może zminimalizować ryzyko przegrzania. Kluczowe jest, aby w letnie dni podczas ćwiczeń używać dresu sportowego wyprodukowanego z tkaniny, która zapewnia znakomity przepływ powietrza, a także w mgnieniu oka wysycha, dzięki czemu na przepoconym stroju nie będą mnożyć się drobnoustroje i grzyby.

Dlaczego warto zdecydować się na dres sportowy od uznanego producenta?

Odpowiedź na to zagadnienie jest dość jasna – powinno się kupować stroje wyższej jakości, a taką bezapelacyjnie jest odzież sportowa dostarczana przez cenioną markę sportową. Jest to wbrew pozorom opłacalne, jako że markowy dres sportowy będzie zdecydowanie bardziej odporny na przetarcia oraz naprężenia, toteż dłużej nam posłuży, co wynagrodzi po kilku miesiącach jego cenę. Należy zaznaczyć, że producenci, którzy zdobyli już wysoką pozycję na rynku odzieży sportowej, ciągle starają się ją zachować☺, stąd ich stroje z kolejnych kolekcji odzieżowych muszą nadal wyróżniać się rewelacyjną jakością.

Nasze dane teleadresowe:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]