Więcej o usługach psychologa UK na https://psychoterapia-uk.pl.

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Aktualnie powodu Brexitu fala emigracyjna w zasadzie zanikła, ale ciągle nie brakuje chętnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii stwarza szereg kłopotów, z którymi trudno jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju sytuacjach jest niezbędny?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz wynikające z tego odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, rodzą bardzo dużo komplikacji, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Rozłąka z rodziną nierzadko wywołuje ogromną sytuację stresową. Do tego w wielu wypadkach dochodzą też trudności z integracją z nowymi współpracownikami czy w ogóle z dostaniem pracy. Brak znajomości języka, który do tej pory jest dość często spotykany, sprawia, że błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju czy nasilenia odruchów agresywnych. Zachowania te bardzo trudno jest poskromić bez wsparcia psychologicznego. Dlatego nie trzeba bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie opowiedziane w czasie wizyty zostaną powierzone dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, jak radzić sobie ze stresem, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja odbywa się po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co mówi jej specjalista.

Nasze dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339