Klinika medycyny estetycznej Re Vitae mieści się w Kielcach przy ul. Wojska Polskiego 60. Gabinet podejmuje pacjentów w dni robocze w godz. od 11 do 19. Oprócz filii w Kielcach posiada także oddział w pobliskim Busku Zdroju.

Oferta centrum medycyny estetycznej Re Vitae

Zespół lekarzy specjalistów Gabinetu Re Vitae wykonuje liczne zabiegi zarówno z obszaru chirurgii estetycznej, jak i ogólnej, a także zabiegi pielęgnacyjne i kosmetologiczne.
Realizowane są tu zabiegi o niewielkiej inwazyjności polegające na likwidowaniu zmian na skórze, np. włókniaków, kępek żółtych i odcisków wraz z możliwością wysłania tkanki do badań histopatologicznych. Z zakresu zabiegów chirurgii plastycznej klinika realizuje m.in. zabiegi lipozy laserowej i liposukcji, a także operacje plastyczne brzucha oraz powiek. W ramach ginekologii estetycznej w Gabinecie Re Vitae przeprowadza się m.in. leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, laserową rewitalizację pochwy i korektę blizn pozostałych po cesarskim cięciu. Kadra tej kliniki medycyny estetycznej zajmują się również flebologią, czyli rozpoznaniem i terapią chorób żylnych, wykonując m.in. zabiegi miniflebektomii (usuwania żylaków) i skleroterapii, likwidacji pajączków naczyniowych oraz żylaków odbytu.

W Gabinecie wykonuje się również zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, takie jak zabiegi medyczne z zastosowaniem botoksu (leczenie migreny, nadpotliwości i bruksizmu), zabiegi wypełniające z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, lipotransfer czy mezoterapia igłowa i bezigłowa. W ofercie znajdują się także popularne zabiegi kosmetyczne, jak peeling chemiczny i węglowy, kriolipoliza oraz mikrodermabrazja.

Nasze dane teleadresowe:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]