Na https://voigtklinikaoka.pl odnajdziesz wszystko, co warto wiedzieć o operacji wzroku Kraków.

Dobry wzrok to gwarancja wysokiego komfortu życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się problematycznych i nierzadko groźnych dla zdrowia chorób oczu. Kto może poddać się leczeniu wad wzroku?

Korekcja wad wzroku – zaufaj biegłemu optometryście

Nie tak dawno temu korekcja wad wzroku sprowadzała się do noszenia okularów bądź soczewek kontaktowych. Od kilkunastu lat dostępne są jednak nowoczesne techniki korekty umożliwiające leczenie nadwzroczności, starczowzroczności, krótkowzroczności, a także wielu innych schorzeń. Szczególnie rozpowszechniona stała się laserowa operacja wzroku znamionująca się ogromną efektywnością. Taka korekta wzroku jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezpiecznym, a pacjent błyskawicznie wraca do zwyczajnych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w klinice okulistycznej, gdzie zatrudniony jest doświadczony personel, specjalizujący się w nowoczesnych metodach leczenia. Doświadczony optometrysta postawi diagnozę, dobierze odpowiednią metodę leczenia, a następnie usunie wadę wzroku. Eksperci przyjmujący w klinice okulistycznej korzystają z nowoczesnych aparatów diagnostycznych, więc mogą wykryć nawet rzadko spotykane choroby oczu.

Z jakimi chorobami można zgłosić się do centrum oka?

Kliniki okulistyczne zajmują się także terapią innych schorzeń, takich jak np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Nowoczesne metody jego korekcji polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych bądź kształtowaniu rogówki za pomocą metody Topoguided. Oprócz tego specjaliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, które jest badaniem koniecznym w wykrywaniu jaskry, zapalenia gałki ocznej oraz pozostałych ciężkich schorzeń. W klinice okulistycznej tworzy się też mapy rogówki – jest to konieczne przed zabiegami laserowymi, przykładowo operacją zaćmy. Korekta wzroku to oczywiście nie wszystko – lekarze okuliści radzą sobie także z innymi problemami, jak np. usuwaniem kaszaków oraz ciała obcego z gałki ocznej.

Nasze dane teleadresowe:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]