Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest ulokowana w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Taka lokalizacja sprawia, iż na spotkanie z adwokatem można łatwo dojechać z każdej części miasta, jak również pozostałych miejscowości województwa małopolskiego, a także śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele firm i spółek.

Adwokat i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy też aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są przede wszystkim postępowania z dziedziny prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Natomiast Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną zwłaszcza w obszarze zawieranych przez przedsiębiorców umów, jak również prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Kancelaria Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Do klientów Kancelarii należą najczęściej osoby, które posiadają kredyty we frankach bądź polisolokaty. Są to również właściciele spółek i firm, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria ma duże doświadczenie również w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z instytucjami finansowymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz bankami. Wśród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski mało jest osób, mających kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom oraz w sprawach o odzyskanie polisolokat. W prowadzeniu sporów związanych z polisolokatami Kancelaria Czarniak Baszczyn ma 5-letnie doświadczenie, a w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również unieważnienia bądź odwalutowania kredytu we frankach szwajcarskich – ponad 4 lata doświadczenia.